Jdi na obsah Jdi na menu
 


Judas Priest

Judas Priest je anglická heavy metalová skupina zformovaná v roce 1969 v anglickém Birminghamu. Jejími zakládajícími členy byli kytarista K. K. Downing a baskytarista Ian Hill. V kapele se pak vystřídalo poměrně velké množství hudebníků, v současné době v ní působí ještě Glenn Tipton, Rob Halford a Scott Travis.

První album Judas Priest s názvem Rocka Rolla vyšlo v roce 1974 a od té doby se stále drží na metalové špičce. V následujících letech Judas Priest nahráli mnoho dalších alb jako British Steel, Screaming for Vengeance či Turbo. Z několika desítek singlů vyniká například Breaking the Law.

 

Historie skupiny

 

Vznik

Roku 1969 zakládají v britském Birminghamu kytarista K. K. Downing a basista Ian Hill rockovou skupinu. Na post zpěváka je angažován Alan Atkins a za bicí usedá John Pattridge. Skupina si dává jméno Judas Priest (Jidášský kněz - název pochází z Dylanovy skladby The Ballad of Frankie Lee and Judas Priest), vydává demo a začíná koncertovat v místních klubech. Hrají rock ovlivněný temnou hudbou Black Sabbath.

 

Změny sestavy a první album

Roku 1973 střídá na postu zpěváka Atkinse do té doby osvětlovač Rob Halford (bratr manželky Iana Hilla). Následujícího roku Judas Priest získává posilu v podobě Glenna Tiptona, který přijal nabídku od svého přítele Downinga. Skupina následně se dvěma kytaristy vydává u společnosti Gull Records svou první dlouhohrající desku „Rocka Rolla“ s materiálem který převážně vznikl ještě za dob Atkinse. Album již naznačuje směr kterým se bude ubírat další vývoj skupiny a obsahuje již náznaky geniálních sól obou kytaristů.

 

 

Vzestup

Druhé album Sad Wings of Destiny vychází roku 1976 opět u Gull Records a katapultuje skupinu mezi špičku tehdejší tvrdé hudební scény. Album se může chlubit klenoty jako Victim Of Changes, The Riper které Judas Priest hrají dodnes. Na desce se plně projevuje duo Tipton/Downing a také nenapodobitelný hlasový rejstřík Roba Halforda. Tato deska dává „tvrdé hudbě“ zcela nový rozměr (škatulka hard rock přestává být vystihující) a startuje tak cosi, co dnes nazýváme NWOBHM.

 

Změna labelu, nová deska, U. S. Tour

Roku 1977 přecházejí Judas Priest Od nahrávací společnosti Gull Records k CBS Records (Columbia Records) pro kterou nahrávají své třetí řadové album Sin After Sin. Jeho producentem se stává Roger Glover (Deep Purple) a za bicí sestavu usedá Simon Phillips. Sin After Sin se stává logickým pokračovatelem Sad Wings. Vede si dobře jak v britských, tak v amerických žebříčcích. Proto skupina vyráží na první turné po USA kde vystupuje s Led Zeppelin v Okland Coliseum. Fanoušky je skupiny vřele přijata a proto se do USA pravidelně vrací dodnes.

 

Rozjetý vlak

Železo se má kout dokud je žhavé, a proto Judas Priest vydávají hned následující rok (1978) další úspěšné album Stained Class. Nahrál jej bubeník Les Binks a Judas Priest se stávají skutečně „Světovou“ skupinou protože se jim otevřel poslední významný trh - Japonsko. Na turné po USA a následně i v Japonsku Rob Halford naplno prezentuje svou Leather Image (Kůže, kov) čímže dokresluje svou výjimečnost hlasovou. Ještě téhož roku vychází album Killing Machine, v USA jako Hell Bent For Leather a singl Take On The World jenž se umisťuje v britské Top 10. Album si vede výborně i v USA, kde obsahuje navíc píseň The Green Manalishi. Album se drží i v žebříčku Top 100 na Billboard.

 

 První živé album

Někdy se sejde mnoho příznivých podmínek, skvělé publikum, precizní výkon kapely, výborný zvuk a v pár případech je koncert dokonce zaznamenáván. To potom zapříčiní vznik nezapomenutelného a naprosto zásadního Live Alba. Některým skupinám se tyto podmínky nepodaří splnit nikdy. Judas Priest se to podařilo na „živáku“ Unleashed in the East - záznamu pěti dnů z japonského turné roku 1979. Unleashed In The East se tak řadí mezi nejzásadnější živá alba Hard & Heavy vůbec. Ve stejném roce na turné po USA Halford již jen dopiluje svou show k naprosté dokonalosti, když se na pódium, při skladbě Hell Bent for Leather, vřítí s Harley-Davidsonem… dnes již nezbytnou součástí vystoupení Judas Priest. Unleashed in the East zaslouženě sklízí úspěchy a útočí na nejvyšší místa žebříčků v Evropě i USA.

 

 Nový bubeník, nadčasové album

Roku 1980 se na postu bubeníka objevuje Dave Holland, se kterým skupina nahrává výbornou desku British Steel, geniální kus, který okamžitě bere ztečí žebříčky nejlepších alb. British Steel, se se svým originálním obalem (ruka s žiletkou) zařezává pod kůži a je absolutním vrcholem NWOBHM. V době kdy Judas Priest vydávají toto zásadní (šesté) album a jsou již ostřílenými metalovými harcovníky, vydávají Iron Maiden teprve své první album, které jako jediné může pomýšlet na měření se s vyzrálým a po všech směrech bravurním British Steel, které skutečně určuje směr vývoje heavy metalu. Na desce se nachází skladba Breaking The Law, která je pro Judas tím, čím je pro Led Zeppelin Whole Lotta Love, nebo pro Deep Purple Smoke on the Water. Judas Priest se objevují na BBC a usazují se v Top Ten. Album podporují vyprodaným turné po Británii, následně po Evropě a konečně USA. Skladba Metal Gods z British Steel dala Judas Priest druhé jméno, protože tímto albem se pro široký okruh fanoušků Priest stali skutečnými Bohy.

 

Výdech a posílení pozic

Sedmou „fošnou“ Priest je Point of Entry, které v celkovém kontextu je spíše průměrné, ale nikoli propadák. Po vydání následuje propagace na dlouhém turné po USA a dobytí další televize, tentokrát MTV, kde je se skupinou vysíláno interview. Judas Priest nedávají fanouškům vydechnout a drtí jejich sluchové aparáty dalším albem - Screaming for Vengeance, které začíná intrem The Hellion a pokračuje nářezem Electric Eye. Tato dvojskladba se stává kultem a dodnes jím začínají koncerty. Judas Priest získávají tak zásadní pozici na Metalové scéně, že se podle jejich songů začínají pojmenovávat další skupiny, jako příklad poslouží již výše zmíněný song The Hellion, který dává jméno nově vzniknuvší stejnojmenné americké skupině. Album je opět podporováno dlouhým turné během kterého se Judas představují i ve slavné newyorské Madison Square Garden. Metal Gods si na něm získávají pověst jedné z nejlepších živých kapel na světě a na konci turné je Screaming for Vengeance oceněno zlatou a později i platinovou deskou.

 

Metal Gods

Pozici leadrů Heavy Metalu obhajuje Judas Priest roku 1984 deskou Defenders of the Faith. Album opět sklízí obrovský úspěch jak v USA tak na starém kontinentu. Obsahuje hity jako Freewheel Burning, Sentinel nebo Love Bites. Judas Priest vskutku nemají konkurenci a potvrzují to i na dalším turné. Systém album - turné však vyčerpává a tak si členové skupiny nutně potřebují odpočinout. Po zhruba ročním oddechu však začínají Priest aktivně pracovat a natáčejí dost inovativní desku Turbo (1986), fanoušky zpočátku odsuzovanou. S odstupem mnoha let se ale ukazuje jeho síla a nadčasovost.

 

Stagnace? Kompromis?

Z turné na podporu nového alba vydávají Judas roku 1987 další živou desku - Priest...Live! která nedosahuje kvalit Unleashed… ale i přesto je pro pravého fanouška JP nepostradatelnou. Záznam vychází i na VHS, která se ovšem postupem času stává nesehnatelnou. Proto video znovu vychází na DVD v roce 2003 spolu s videoklipy pod názvem Electric Eye. Následující rok vrhá banda kolem Halforda na trh album Ram It Down, které je jakýmsi kompromisem mezi klasickými deskami JP a nepřijatým Turbo.

 

 

Bubeník a Metalový Nový zákon

Roku 1989 nahrazuje na postu bubeníka Dave Hollanda mladý a energický Američan Scott Travis. Období kolem roku 1990 je spíš ve znamení grunge a klasický metal zaznamenává úpadek. Do těchto podmínek Metaloví Bohové vrhají nekompromisní, moderní a brutální album Painkiller. Světe div se, album si vede skvěle. Painkiller se stává vůbec nejzásadnějším metalovým albem. Svou energií a důrazem jako by křičelo do světa „Metal Forever“ a dodnes inspiruje mnoho kapel na poli Metalu. Ne nadarmo je označováno jako „Metalový Nový zákon“, jeho význam pro tuto hudbu je nevyčíslitelný. Judas Priest se díky němu dají nazývat nejen zakladateli ale i zachránci heavy metalu. Na obalu se po obloze prohání kovový anděl na Harleji, jakési převtělení anděla z první skutečně heavy desky Sad Wings Of Destiny.

 

Odchod, hledání, druhý dech

Roku 1992, po roce a půl dlouhém vyčerpávajícím světovém turné, oznamuje Rob Halford světu, že opouští skupinu a vydává se na sólovou dráhu. V srdcích mnoha fanoušků zavládl smutek a beznaděj. Skupina hledá náhradu. Uvažuje se o angažmá Ralfa Scheperse (Primal Fear,ex-Gamma Ray), který má hlasově blízko k Halfordovi, ten však nakonec odmítá a skupina tápe a hledá dál. Čekání na nový hlas zkracuje několik Best Of, nejznámější je zřejmě Metal Works '73 - '93. Roku 1995 Judas Priest představují svého nového frontmana, Američana Tima Owense z americké revivalové skupiny hrající Judas Priest. Skupina dostane nabídku na zfilmování Timova příběhu, po přečtení scénáře ale Priest odmítají. Film je přesto natočen a do kin přichází v roce 2001 pod názvem Rock Star (v ČR Rocker), nemá ale velký úspěch. Krátce po získání nového zpěváka se rozjíždějí práce na novém albu. Tim Owens dostává přezdívku „Ripper“, mezitím Glenn Tipton vydává sólovou desku Baptizm Of Fire. Jugulator (1997) vychází u CMC Records a je důkazem, že to půjde i bez Halforda, i když těžko. Jugulator fanoušci moc nadšeně nepřijali, skladby jsou brutální a dost odlišné od klasických Judas Priest. Světlou výjimkou na albu je Burn In Hell. Kapela se vydává na dlouhé turné, během kterého spatří v roce 1998 světlo světa Live Meltdown.

 

Nová naděje

Během roku 1999 se začíná připravovat nové album. Ne však už pro CMC, se kterou byla zrušena smlouva. Novou smlouvu podepisují Priest v roce 2000 s SPV/Atlantic Records/JVC a pouštějí se do práce na novém albu. Tou dobou, po neúspěších se skupinami Fight a Two, Halford zakládá skupinu nesoucí jeho jméno. Vydává album Ressurection na kterém je i duet s Brucem Dickinsonem z Iron Maiden a je návratem Roba Halforda k Metalu. To již dává tušit, že ačkoli to obě strany vylučují, není do budoucna vyloučen velký Reunion. Samotní Judas Priest vydávají konečně roku 2001 album Demolition, které kapelu vrací zpět na její místo…tedy na vrchol Heavy Metalového žánru. Deska má moderní zvuk, energii i nápad. Ripper ukazuje že je skutečně výborný zpěvák, i když trošku jinak než Halford. Podporu znovu zajišťuje světové turné v jehož rámci navštíví i Prahu a v létě si již fanoušci mohou užít s prvním DVD - Live In London které je pořízeno na vánočním koncertě ve slavné Brixton Academy. Téhož roku nahrává Halford desku Crucible. O rok později vychází koncert Live In London i na 2CD.

 

Metal Gods are Back - Reunion

V první polovině 2003 si skupina dává oddechovou pauzu, která je takzvaným klidem před bouří. V létě je totiž oznámen návrat Roba Halforda na post zpěváka, což je nesporně pozitivně přijato fanoušky. Tim „Ripper“ Owens, výborný zpěvák, odchází do americké powermetalové kapely Iced Earth, kam se jeho hlas přece jen hodí o něco více. U Judas Priest zatím začínají přípravy na Reunion Tour a také na novou desku v klasické sestavě. Dechberoucí Reunion Tour opět zavítá do Prahy, aby srazilo na kolena zaplněnou T-Mobile Arenu. Na jaře vychází napjatě očekávané album Angel of Retribution které je logickým pokračováním Painkiller. Album uzavírá andělskou trilogii započatou Sad Wings of Destiny - na obalu opět anděl. Turné na podporu Angel je znovu velkolepé. V ČR drtí rozjetí Judas vyprodanou halu Rondo v Brně. Brázdí Evropou, USA i Japonskem.

Na konci roku 2005 je k mání záznam japonského koncertu z Budokan Areny na DVD pod názvem Rising in the East. Za rok 2005 vydělali Judas Priest jen na koncertech 600 milionů Kč, čímž se zařadili do Top 100 nejvíce vydělávajících umělců. Začátkem roku 2006 se začíná nejistě mluvit o novém albu. Což Rob Halford potvrdil a také dodal, že se bude jednat o největší show v historii Judas Priest. Začátkem tohoto roku také vychází v pořadí již 2. sólová deska Glenna Tiptona s názvem Edge of the world; je poněkud jemnější než ta předešlá.

Judas Priest nám chtěli zkrátit čekání na nové album a tak vydali další DVD - Live Vengeance 82'; je to záznam koncertu z Memphisu na Screaming for Vengeance turné. Tento koncert vyšel již dvakrát, ale atraktivitě DVD to neubírá, je to jedinečná show!

Nové album se zabývá životem Nostradama, francouzského věštce. Je to první koncepční album Judas Priest, obsahuje 23 songů, z toho 9 jsou intra a mezitracky. Vyšlo na 2CD v červnu 2008.

Světové turné na podporu alba Nostradamus pod názvem "Priest Feast" startovalo počátkem roku 2008, Judas Priest projeli Evropou, Severní a Jižní Amerikou, Japonskem, Austrálií a Severní Koreou, poté se znovu vrátili do Evropy a některé státy projeli ještě jednou. Z alba Nostradamus zazněly pouze dvě skladby, kapela si písně schovává na speciální show, kterou plánuje do budoucna a na které by měl zaznít pouze Nostradamus.

Koncem června 2009 kapela začíná další unikátní turné, tentokrát na něm bude oslavovat již téměř 30 let od vydání legendárního alba British steel a kapela toto album zahraje kompletně celé na svých koncertech + samozřejmě další Judas Priest klasiky a nejspíš i nějaké další ukázky z Nostradama. Kapela pojme show alá 80. léta a její imige z té doby. Fanoušci se mohou těšit na retro oblečení, biče, řetězy atd., prostě vše, co Judas Priest tahali na koncerty v 80. letech. Turné má nahlášeno zatím datumy pouze pro USA a jako speciální host/support se představí slavní Coverdalovy Whitesnake.

Někdy po této akci by měly začít přípravy na velké Nostradamus world tour, kde kapela zahraje celou svou poslední desku, scéna by měla být obohacena o skutečně velké množství nejrůznějších efektů a celá vystoupení by měla být divadelně pojata. Mělo by se tedy jednat o něco naprosto netypického nejen pro Judas Priest, ale i pro celou metalovou scénu..

 

Sestavy a diskografie

Sestavy Judas Priest
(1970)
(1970)
(1971)
(1971-1973)
(1973)
(1974)
(1975-1976)
(1977-1979)
(1979-1989)
(1990-1992)
(1993-2003)
(2004-současnost)

 

 

 

Obrazek

 

1974 - Rocka Rolla :
01 - One For The Road
02 - Rocka Rolla
03 - Winter
04 - Deep Freeze
05 - Winter Retreat
06 - Cheater
07 - Never Satisfied
08 - Run Of The Mill
09 - Dying To Meet You
10 - Caviar And Meths
11 - Diamonds And Rust (bonus)

 

 

Obrazek

1976 - Sad Wings Of Destiny :
01 - Victim Of Changes
02 - The Ripper
03 - Dreamer Deceiver
04 - Deceiver
05 - Prelude
06 - Tyrant
07 - Genocide
08 - Epitaph
09 - Island Of Domination

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

1977 - Sin After Sin :
01 - Sinner
02 - Diamonds And Rust
03 - Starbreaker
04 - Last Rose Of Summer
05 - Let Us Prey - Call For The Priest
06 - Raw Deal
07 - Here Come The Tears
08 - Dissident Aggressor
09 - Race With The Devil (bonus)
10 - Jawbreaker (bonus)

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

1978 - Stained Class :
01 - Exciter
02 - White Heat, Red Hot
03 - Better By You, Better Than Me
04 - Stained Class
05 - Invader
06 - Saints In Hell
07 - Savage
08 - Beyond The Realms Of Death
09 - Heroes End
10 - Fire Burns Below
11 - Better By You, Better Than Me

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

1979 - Hell Bent For Leather :
01 - Delivering The Goods
02 - Rock Forever
03 - Evening Star
04 - Hell Bent For Leather
05 - Take On The World
06 - Burnin' Up
07 - The Green Manalishi
08 - Killing Machine
09 - Running Wild
10 - Before The Dawn
11 - Evil Fantasies
12 - Fight For You Life (bonus)
13 - Riding On The Wind (bonus)

 

 

 

 

 

 

Obrazek

1979 - Hero,Hero (1995) :
01 - Prelude
02 - Tyrant
03 - Rocka Rolla
04 - One For The Road
05 - Victim Of Changes
06 - Dying To Meet You
07 - Never Satisfied
08 - Dreamer Deceiver
09 - Deceiver
10 - Winter
11 - Deep Freeze
12 - Winter Retreat
13 - Cheater
14 - Diamonds And Rust
15 - Run Of The Mill
16 - Genocide
17 - Caviar And Meths

 

 

 

 

Obrazek

1979 - Unleashed In The East (2001) :
01 - Exciter
02 - Running Wild
03 - Sinner
04 - The Ripper
05 - The Green Manalishi
06 - Diamonds And Rust
07 - Victim Of Changes
08 - Genocide
09 - Tyrant
10 - Rock Forever (bonus)
11 - Delivering The Goods (bonus)
12 - Hell Bent For Leather (bonus)
13 - Starbreaker (bonus)

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

1980 - British Steel (2001) :
01 - Rapid Fire
02 - Metal Gods
03 - Breaking The Law
04 - Grinder
05 - United
06 - You Don't Have To Be Old To Be Wise
07 - Living After Midnight
08 - The Rage
09 - Steeler
10 - Red, White & Blue (bonus)
11 - Grinder (bonus)

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

1981 - Point Of Entry (2001) :
01 - Heading Out To The Highway
02 - Don't Go
03 - Hot Rockin'
04 - Turning Circles
05 - Desert Plains
06 - Solar Angels
07 - You Say Yes
08 - All The Way
09 - Troubleshooter
10 - On The Run
11 - Thunder Road (bonus)
12 - Desert Plains (bonus)

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

1982 - Screaming For Vengeance (2001) :
01 - The Hellion
02 -  Electric Eye
03 - Riding On The Wind
04 -  Bloodstone
05 - (Take These) Chains
06 - Pain And Pleasure
07 - Screaming For Vengeance
08 - You've Got Another Thing Comin'
09 - Fever
10 - Devil's Child
11 - Prisoner Of Your Eyes
12 - Devil's Child

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

1984 - Defenders Of The Faith (2001) :
01 - Freewheel Burning
02 - Jawbreaker
03 - Rock Hard Ride Free
04 - The Sentinel
05 - Love Bites
06 - Eat Me Alive
07 - Some Heads Are Gonna Roll
08 - Night Comes Down
09 - Heavy Duty
10 - Defenders Of The Faith
11 -Turn On Your Light
12 - Heavy Duty - Defenders Of The Faith

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

1986 - Turbo :
01 - Turbo Lover
02 - Locked In
03 - Private Property
04 - Parental Guidance
05 - Rock You All Around The World
06 - Out In The Cold
07 - Wild Nights, Hot & Crazy Days
08 - Hot For Love
09 - Reckless

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

1987 - Priest....Live! (2001) :
101 - Out In The Cold
102 - Heading Out To The Highway
103 - Metal Gods
104 - Breaking The Law
105 - Love Bites
106 - Some Heads Are Gonna Roll
107 - The Sentinel
108 - Private Property

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

201 - Rock You All Around The World
202 - Electric Eye
203 - Turbo Lover
204 - Freewheel Burning
205 - Parental Guidance
206 - Living After Midnight
207 - You've Got Another Thing Comin'
208 - Screaming For Vengeance
209 - Rock Hard Ride Free
210 - Hell Bent For Leather

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

1988 - Ram It Down (2001) :
01 - Ram It Down
02 - Heavy Metal
03 - Love Zone
04 - Come And Get It
05 - Hard As Iron
06 - Blood Red Skies
07 - I'm A Rocker
08 - Johnny B. Goode
09 - Love You To Death
10 - Monsters Of Rock
11 - Night Comes Down (bonus)
12 - Bloodstone (bonus)

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

1990 - Los Angeles 1990 (Bruce Dickinson) :
01 - Riding With The Angels
02 - Born In '58
03 - Lickin' The Gun
04 - Hell On Wheels
05 - All The Young Dudes
06 - Tattooed Millionaire
07 - Sin City
08 - Wishing Well
09 - Black Night
10 - Riding On The Wind
11 - Grinder
12 - Heading Out The Highw
13 - Between The Hammer An
14 - Better By You Better
15 - Leather Rebel
16 - Hell Bent For Leather
17 - You've Another Thing

 

 

 

 

 

 

Obrazek

1990 - Painkiller (2001) :
01 - Painkiller
02 - Hell Patrol
03 - All Guns Blazing
04 - Leather Rebel
05 - Metal Meltdown
06 - Night Crawler
07 - Between The Hammer & The Anvil
08 - A Touch Of Evil
09 - Battle Hymn
10 - One Shot At Glory
11 - Living Bad Dreams (bonus)
12 - Leather Rebel (bonus)

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

1993 - Metal Works 73-93 :
101 - The Hellion
102 - Electric Eye
103 - Victim Of Changes
104 - Painkiller
105 - Eat Me Alive
106 - Devil's Child
107 - Dissident Aggressor
108 - Delivering The Goods
109 - Exciter
110 - Breaking The Law
111 - Hell Bent For Leather
112 - Blood Red Skies
113 - Metal Gods
114 - Before The Dawn
115 - Turbo Lover
116 - Ram It Down
117 - Metal Meltdown

 

 

 

 

 

 

Obrazek

201 - Screaming For Vengeance
202 - You've Got Another Thing Comin'
203 - Beyond The Realms Of Death
204 - Solar Angels
205 - Bloodstone
206 - Desert Plains
207 - Wild Nights, Hot & Crazy Days
208 - Heading Out To The Highway
209 - Living After Midnight
210 - A Touch Of Evil
211 - The Rage
212 - Night Comes Down
213 - Sinner
214 - Freewheel Burning
215 - Night Crawler

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

1997 - Jugulator :
01 - Jugulator
02 - Blood Stained
03 - Dead Meat
04 - Death Row
05 - Decapitate
06 - Burn In Hell
07 - Brain Dead
08 - Abductors
09 - Bullet Train
10 - Cathedral Spires

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

1997 - Living After Midnight :
01 - Better By You, Better Than Me
02 - Take On The World
03 - The Green Manalishi
04 - Living After Midnight
05 - Breaking the Law
06 - United
07 - Hot Rockin'
08 - You've Got Another Thing Comin'
09 - The Hellion-Electric Eye
10 - Freewheel Burning
11 - Some Heads Are Gonna Roll
12 - Turbo Lover
13 - Locked In
14 - Johnny B Goode
15 - Ram It Down
16 - Painkiller
17 - A Touch Of Evil
18 - Night Crawler,

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

1998 - Meltdown Live :
101 - The Hellion
102 - Electric Eye
103 - Metal Gods
104 - Grinder
105 - Rapid Fire
106 - Blood Stained
107 - The Sentinel
108 - Touch Of Evil
109 - Burn In Hell
110 - The Ripper
111 - Bullet Train
112 - Beyond The Realms Of Death
113 - Death Row

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

201 - Metal Meltdown
202 - Night Crawler
203 - Abductors
204 - Victim Of Changes
205 - Diamonds And Rust
206 - Breaking The Law
207 - The Green Manalishi
208 - Painkiller
209 - You've Got Another Thing Coming
210 - Hell Bent For Leather
211 - Living After Midnight

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

1998 - Priest,Live & Rare :
01 - Beyond The Realms Of Death
02 - White Heat, Red Hot
03 - Starbreaker
04 - Breaking The Law
05 - Living After Midnight
06 - The Green Manalishi
07 - Breaking The Law
08 - You've Got Another Thing Comin'
09 - Private Property
10 - Turbo Lover

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek,

2001 - Demolition :
01 - Machine Man
02 - One On One
03 - Hell Is Home
04 - Jekyll And Hyde
05 - Close To You
06 - Devil Digger
07 - Bloodsuckers
08 - In Between
09 - Feed On Me
10 - Subterfuge
11 - Lost And Found
12 - Cyberface
13 - Metal Messiah

 

 

 

 

 

 

Obrazek

2004 - Metalogy :
101 - Never satisfied
102 - Deceiver
103 - Tyrant
104 - Victim Of Changes
105 - Diamonds And Rust
106 - Starbreaker
107 - Sinner
108 - Let Us Prey
109 - Dissident Aggressor
110 - Exciter
111 - Beyond The Realms Of Death
112 - Better By You Better Than Me
113 - Invader
114 - Stained Glass
115 - The Green Manalishi

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

201- Killing Machine
202 - Evening Star
203 - Take On The World
204 - Delivering The Goods
205 - Evil Fantasies
206 - Hell Bent For Leather
207 - Breaking The Law
208 - Living After Midnight
209 - Rapid Fire
210 - Metal God
211 - Grinder
212 - The Rage
213 - Heading Out To The Highway
214 - Hot Rockin
215 - Troubleshooter
216 - Solar Angels
217 - Desert Plains
218 - The Hellion Electric Eye
219 - Screaming For Vengeance

 

 

 

 

 

Obrazek

301 - Riding On The Wind
302 - Bloodstone
303 - Youve Got Another Thing Comin
304 - Devils Child
305 - Freewheel Burning
306 - Jawbreaker
307 - The Sentinel
308 - Love Bites
309 - Eat Me Alive
310 - Some Heads Are Gonna Roll
311 - Hard Ride Free
312 - Night Comes Down
313 - Turbo Lover
314 - Private Property
315 - Parental Guidance
316 - Out In The Cold
317 - Heart Of A Lion

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

401 - Ram It Down
402 - Heavy Metal
403 - Come And Get It
404 - Red Skies
405 - Painkiller
406 - Between the Hammer And The Anvil
407 - A Touch Of Evil
408 - Metal Meltdown
409 - Night Crawler
410 - All Guns Blazing
411 - Jugulator
412 - Bloodstained
413 - Machine Man
414 - Feed On Me

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

2005 - Angel Of Retribution :
01 - Judas Rising
02 - Deal With The Devil
03 - Revolution
04 - Worth Fighting For
05 - Demonizer
06 - Wheels Of Fire
07 - Angel
08 - Hellrider
09 - Eulogy
10 - Lochness

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

2006 - The Essential Judas Priest :
101 - Judas Rising
102 - Breaking The Law
103 - Hell Bent For Leather
104 - Diamonds And Rust
105 - Victim Of Changes
106 - Love Bites
107 - Heading Out To The Highway
108 - Ram It Down
109 - Beyond The Realms Of Death
110 - You've Got Another Thing Comin'
111 - Jawbreaker
112 - A Touch Of Evil
113 - Delivering The Goods
114 - United
115 - Turbo Lover
116 - Painkiller
117 - Metal Gods

 

 

 

 

 

 

Obrazek

201 - The Hellion
202 - Electric Eye
203 - Living After Midnight
204 - Freewheel Burning
205 - Exciter
206 - The Green Manalishi
207 - Blood Red Skies
208 - Night Crawler
209 - Sinner
210 - Hot Rockin'
211 - The Sentinel
212 - Before The Dawn
213 - Hell Patrol
214 - The Ripper
215 - Screaming For Vengeance
216 - Out In The Cold
217 - Revolution

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

2008 - Nostradamus :
101 - Dawn Of Creation
102 - Prophecy
103 - Awakening
104 - Revelations
105 - The Four Horsemen
106 - War
107 - Sands Of Time
108 - Pestilence And Plague
109 - Death
110 - Peace
111 - Conquest
112 - Lost Love
113 - Persecution

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

201 - Solitude
202 - Exiled
203 - Alone
204 - Shadows In The Flame
205 - Visions
206 - Hope
207 - New Beginnings
208 - Calm Before The Storm
209 - Nostradamus
210 - Future Of Mankind

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář